شعارنویسی سبزها در خیابان‌های اصفهان


خیابان‌های اصفهان

38451

38453

Advertisements

15 پاسخ

 1. مدگ بر میر حسین موسوی .یک یا حسین تا مرگ میر حسین

  • شما ها همه چیزو تقلید میکنید ولی رهبرتون به قیام مردم میگه کاریکاتور و کپی انقلاب 57؟!
   حدا اقل اسمتون رو خودتون انتخاب کنین یا یه کم عرضه داشته باشین واسه خودتون شعار بسازین
   البته جای تعجب هم نداره شما ها بی عرضه تر از این حرفا هستین

 2. خیلی باحال بود خیلی.دمشون گرم

 3. عزیز جان جناب جنبش سبز تقلبی اون یا حسین رو باید بگی تا انتری نژاد به درک واصل بشه

 4. خاتمي هم در كتاب خاطراتش كه چندماه قبل منتشر شده ملاقات خاتمي با جرج سوروس حامي كودتاهاي مخملي را تأييد كرده است.
  گفتم: «كنت تيمرمن» مسئول سابق ميز ايران در وزارت خارجه آمريكا و عضو سازمان سيا هم ملاقات خاتمي و سوروس را تأييد كرده است.
  گفت: دهها سند غيرقابل انكار ديگر هم انجام اين ملاقات را اثبات مي كند و با وجود اينهمه سند و مدرك، معلوم نيست آقاي خاتمي چگونه ملاقاتش با سوروس را تكذيب كرده است.
  گفتم: تنها استدلال آقاي خاتمي اين است كه چرا حرف مرا باور نداريد ولي حرف جرج سوروس و تيمرمن و… را قبول مي كنيد؟
  گفت: معلوم است كه خاتمي قابل قياس با جرج سوروس صهيونيست و تيمرمن عامل سيا نيست، بلكه سند و مدارك آنها انجام اين ملاقات را اثبات مي كند.
  گفتم: شخصي در خانه همسايه اش رفت كه الاغ او را قرض بگيرد، همسايه گفت الاغم را شخص ديگري با خود برده و در خانه نيست، در همين هنگام صداي عرعر الاغ از درون خانه بلند شد و همسايه كه ديد بدجوري خيط كاشته به طرف گفت؛ يعني تو حرف مرا كه همسايه ات هستم باور نمي كني اما حرف الاغ را قبول مي كني؟! و يارو در جواب گفت؛ حرف الاغ مهم نيست، خود الاغ سند است!

 5. مترجم مخصوص خاتمي در زمان رياست جمهوري وي، ديدار جرج سوروس با خاتمي در محل اقامت وي را تاييد كرد. به گزارش «الف»، هومن مجد مترجم هيات همراه خاتمي در سفر به ايالات متحده، در كتاب اخير خود، سفر سوروس به محل اقامت خاتمي براي ديدار با وي را تاييد كرده است. در صفحه 207 كتاب هومن مجد با عنوان «پارادوكس ايران مدرن» منتشر شده در سال 2009، مترجم همراه هيات خاتمي در سفر به ايالات متحده به اين نكته اشاره كرده است كه عده زيادي از مقامات سابق دولتي آمريكا در كنار افراد تاثيرگذاري همانند سوروس تقاضاي ديدار با خاتمي را داشته اند. نويسنده تاييد مي كند كه سوروس و بلوم براي ملاقات با خاتمي به بوستون پرواز كرده اند. وي همچنين مي نويسد: «خاتمي نمي توانست با هيچ فردي از دولت بوش به هر نحوي ديدار كند اما ظاهرا مقامات دولتي سابق زيادي بودند كه مايل بودند او را ببينند. چهره هاي تاثيرگذار بي شماري همچون جرج سوروس و ريچارد بلوم (همسر ديان فينيستين ]سناتور دموكرات از نيويورك[) هم بودند كه با جت شخصي به بوستون رفتند تا در هتل خاتمي با او به صورت خصوصي ملاقات كنند.»
  گفتني است در پي انتشار خبر ملاقات جرج سوروس (سرمايه گذار اصلي كودتاهاي مخملين) با خاتمي، دفتر خاتمي خبر را تكذيب كرده بود.

 6. مرگ برمنافق

 7. مردم 30 سال میخواستند از گیر این رژیم خلاص شوند ومنتظر معجز ای دور از واقعیت بودند چه کسی فکر میکرد در طول یکماه پرده از روی غا صبان رژیم برداشته شودوهویت اصلی این رژیم برای همگی نمایان شود پس ما این موقعیت رو نباید از دست بدهیم مرگ بر احمدی کوتله مرگ بر تمام چس بوکنان احمدی نژاد

 8. افشاي دروغ جديد موسوي

  در حالي که جريان سياسي شکست خورده در انتخابات مي کوشد به بهانه ۶۸ سالروز تولد ميرحسين موسوي اغتشاشات جديدي را دامن بزند، بررسي عکسهاي دوره انتخابات نشان مي دهد، وي اصولاً متولد مهرماه نيست. بر خلاف ادعاهاي مطرح شده درباره تولد ميرحسين موسوي در ماه مهر، کذب بودن این شایعه با استناد به شناسنامه وي مشخص شده است.
  موسوی 22 خرداد ماه و در هنگام ثبت نام انتخابات تصوير صفحه اول شناسنامه خود را در وزارت کشور به خبرنگاران رسانه ها نشان داد که بر اساس آن وي متولد ۱۱ اسفند ۱۳۲۰ است. گفته مي شود برخي مشاوران موسوي با درخواست ترويج اين دروغ به وي اعلام کرده اند در صورتي که در ماه اول بازگشايي دانشگاهها اغتشاشي شکل نگيرد، امکان سوار شدن بر بستر هيجانات دانشگاهي در ماههاي بعد به دليل آغاز روند علمي مراکز آموزش عالي بسيار مشکل خواهد بود.

 9. سياوش جان كيهان زياد مي خوني نه؟!! اون هم بخش طنزشو!!!!
  در مورد نظر نهم و امثال اين نظر: بيانيه شماره 13 مير حسين را بخوانيد بعد حرف بزنيد. البته هر چند براي شماها كه فقط پول مي گيريد حرف ميزنيد بيشتر از اين انتظار نميره.

 10. زنده باد میرحسین
  زنده باد کروبی
  زنده باد ایرانیان آزاد اندیش

 11. سلام دوستان
  وب لاگ إخوان المنصفین از شما عزیزان دعوت به عمل می آورد تا با مطالعه ی مطالب این وب لاگ نظرات و پیشنهادات خود را در مورد معضلات کم فروشی و گران فروشی و ربا خواری برای ما ارسال فرمائید. باتشکر
  إخوان المنصفین http://merrsad.blogfa.com/

 12. گفت: تازه چه خبر؟!
  گفتم: يكي از نامزدهاي ناكام، چند هفته در ميان، يك نامه سرگشاده عليه نظام و مردم ايران مي نويسد و از طريق راديوهاي بيگانه منتشر مي كند.
  گفت: نامه سرگشاده اين نامزد ناكام كه خبر تازه اي نيست.
  گفتم: آخه، تازه يك نامه سرگشاده ديگه نوشته.
  گفت: حالا اين نامه ها تأثيري هم داره؟!
  گفتم: چه عرض كنم؟! شخصي به دكتر مراجعه كرد و گفت؛ آقاي دكتر مدتي است كه هيچكس به من محل نميذاره و انگار نه انگار كه من هم وجود دارم! دكتر گفت؛ نفر بعدي!

 13. سید حسن تقی زاده و سیدضیاء طباطبایی طی مرقومه ای محرمانه از شوی شخص رضاخان مأمور شده اند تاریخ ولادت میرحسین موسوی را از 7 مهر 1320 به 11 اسفند 1320 تغییر دهند.

  به گزارش ثانيه نيوز، آخرالامر بر اساس پژوهش های «جنین شناسی تاریخی» که از ناحیه هواداران یگانه انحصارگر رنگ سبز؛ آخرین سامورایی دانا به اسرار «چیز»! مهندس میرحین موسوی فاش شد که اداره «ثبت احوال و تنظیم سجل» دستگاه رضاخان میرپنج در اقدامی ضد حقوق بشر و متضاد با دموکراسی در ثبت تاریخ تولد میرحسین تقلب کرده است.

  به اذعان منابع خبری؛ سید حسن تقی زاده و سیدضیاء طباطبایی طی مرقومه ای فوق محرمانه از شوی شخص رضاشاه مأمور شده اند طی فرایندی «پیچیده» تاریخ واقعی ولادت میرحسین موسوی را از 7 مهر 1320 به 11 اسفند 1320 تغییر دهند. سند این تقلب در اداره استخبارات بریتانیای کبیر موجود است.

  بر اساس « پژوهش های جنین شناسی تاریخی» دلل این تقلب به پیشگویی های «کاهنان اعظم سبز» بر می گردد که هزارسال پیش از تولد رضاخان از ولادت کودکی در سرزمین آریا خبر داده بودند که هفتم مهرماه به دنیا می آید و در هنگامه تولد‘ «نوری سبز» از او تراوش می کند و چون مقدر شده که تنها او از «اسرار رنگ خضراء» آگاه باشد ثبات و آرامش ایران را تهدید می کند.

  رضاخان ابتدا قصد داشته است که این کودک را از میان بردارد اما چون «هاله سبز» او را می بیند دلش به رحم آمده و از آسیب رساندن به وی حذر می کند اما دستور می دهد تاریخ تولدش را با «تقلب» تغییر دهند؛ از این رو در شناسناه میرحسین موسوی تاریخ تولدش 11 اسفند 1320 قید شده اما این را نباید باور کرد چرا که خود او هم از این واقعه عظیم ناآگاه است و تنها حامیانش از این «راز بزرگ جنینی- تاریخی» باخبرند.

  لذاست که هر چه هوادارانش به او می القائانند که « مهندس! تو ولادت یافته ماه مهری»؛ گوشش بدهکار نیست که نیست! و هر چه فریاد می زنند:« مهندس! تو فی الحال بدنت داغ همی باشد و متوجه همی نیستی» افاقه نمی کند که نمی کند!

  یکی از اعضای اصلی ستاد مهندس در همین خصوص گفت:« در شنوایی مهندس هم تقلب شده است»!

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: