ترور های کردستان به اهل سنت نسبت داده شد!!!


 مهر : حجت‌الاسلام حیدر مصلحی وزیر اطلاعات در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران در پاسخ به سئوالی درباره حوادث تروریستی کردستان گفت: تروریست‌ها با هماهنگی سازمان‌های اطلاعاتی بیگانه به دنبال بر هم زدن ثبات منطقه و امنیت خوبی که به خصوص پس از سفر مقام معظم رهبری به وجود آمده بود، بودند.
وی افزود: نوع ترور‌های اخیر نیز گویای همین موضوع بود چرا که هم دو تن از علمای اهل تسنن و هم دو نفر از قضات شیعه را ترور کردند که البته با شناسایی انجام شده تقریبا آن تیم دستگیر شد.
مصلحی با بیان اینکه از تیم تروریستی مذکور چهار نفر کشته و 14 نفر دستگیر شده‌اند اظهار داشت: در این جریان یکی از سربازان گمنام امام زمان و یکی از پاسداران به شهادت رسید.
وی تیم تروریستی مذکور را وهابی های سنی و وابسته به گروه‌‌‌های همچون القاعده دانست و تاکید کرد: تیم‌های دیگری نیز هستند که تحت نظارت اطلاعاتی نیز قرار دارند.

حقیقت نیوز:
 برچسب وهابیت از طرف اخوند های خون اشام برای ضربه زدن به اهل سنت استفاده می شود
——————————–
به این مقاله توجه فرمایید.
سنی نیوز:اگر اين روزها سري به سايتهاي دولتي وشيعي وهمچنين مطبوعات زده باشيد ، اين موضوع را به وضوح درخواهيد يافت كه كلمه وهابي، وهابيگري، وهابيت، نمود بيشتري پيدا كرده وتبليغات وسيعي صورت ميگيرد ومقالات مختلفي در مورد آن نوشته مي شود وبه كساني مثل عصام العماد مدارك دكتري مي دهند كه بحثهاي آنچناني راه بياندازند ، حتي از روي اين خيالپردازي ها وهابيت را به شاخه هاي مختلف تقسيم مي كنند واشخاص معروف وعلماي مشهور را به نوعي به اين دسته ها منسوب مي كنند.

آيا تاكنون به اين فكر كرده ايد كه اين تبليغات براي چيست؟

ذيلا به چند دسيسه از دسائس دشمنان اسلام اشاره مي كنم:

۱-   بدليل اينكه اظهار دشمني علني با آحاد اهل سنت براي شيعه گران تمام مي شود بايد دوگانگي در بين آنها ايجاد نمايند ، وهر موقع كه مي خواهند به عقايد اهل سنت اهانت نمايند ، بهانه اي داشته باشند ، وبگويند كه اين توهين به عقايد شما نيست ، توهين به وهابيت است.

۲-   حرمين شريفين بدليل اينكه أم القري ممالك اسلامي ، و سرزمين وحي ميعادگاه مسلمانان دنيا مي باشد، بايد به هر طريقي شده نزد عامه مردم و بويژه جوانان كنجكاو وتشنه حقيقت ، اين مكان مقدس را مبدا تحريف و بدعت جلوه دهند ، تا سدي باشد در برابر هجوم سوالات گوناگون كه چرا؟

–         چرا اين اماكن مقدس در دست اهل سنت است مگر اينها مسلمانند؟

–         چرا ما بايد پشت سر اينها نماز بخوانيم مگر اينها مومن وعادلند؟!

–         چرا اين همه تقيه بكنيم ومگر خون ما رنگين تر از شهيدان دين است؟!

–         اگر اين ها مسلمانند پس عقيده شان چيست؟، چه فرقي با ما دارند؟

–         وچرا هاي بسيار ديگر كه ممكن است اين فرد را به آگاهي برساند.

پس بايد سدي باشد كه اين گوش افراد تشنه حقيقت را در مقابل نداي حق كر كند كه مبادا به طرف اهل سنت عربستان متمايل شويد ، اينها وهابيند ، بزور صاحب حرمين شده اند،  ما چاره اي جز صبر وسكوت نداريم، تا اينكه منجي مان با اسب سفيد بالدارش بيايد وانتقام پدران وشيعيانش را از اينها بگيرد ، پس چاره جز انتظار ودعاي فرج نداريم….!

۳-   بهره برداري ديگر، اينكه وقتي بخواهند علماي رباني ومبلغين اسلامي را از سر راه بردارند ، سريعا به او مارك وهابيت چسبانده و راهي زندان يا ديار باقي نمايند، اگر اعتراضي صورت گيرد مي گويند : او كه ازاهل سنت نبوده و وهابي بوده است، با اين كار مجوزي براي جنايات خود پيدا مي كنند.

۴-    دسيسه چهارم اينكه هر حركت صرفا ً ديني و تبليغي كه از سوي اهل سنت در محل هاي سني نشين صورت ميگيرد وهدف آن دور ساختن جوانان از فسق وفساد  وراهنمايي بسوي دين وشريعت مي باشد، سريعا به وهابيت منسوب وجلوي آن گرفته شود تا اينكه هرگونه تبليغ در مناطق اهل سنت مطرود ومتروك بماند.وجوانانشان يا شيعه وبسيجي شوند يا معتاد وعياش ودزد بار بيايند.

اين خيلي واضح ومبرهن است كه عقايد اهل سنت وجماعت همان چيزي است كه مطابق قرآن وسنت بوده وسلف صالح مبلغ آن بوده اند ومتواتراً تا به امروز  بدست ما رسيده است، وهيچ اسمي روي آن گذاشته نشده است.حنفي ، شافعي، حنبلي ، مالكي اين چهار فقه مبارك نيز در عقيده با هم يكي هستند وهيچ اختلافي باهم ندارند ، واين وحدت بين مذاهب فقهي اهل سنت نيز تشيع را آزار مي دهد وبعضي وقتها كه مأيوس از ترفندهاي ديگر مي شوند مي گويند كه وهابيها پيرو مذهب حنبلي هستند ، شما احناف وشوافع كه حنبلي نيستيد ، انها به بيراهه مي روند ، ما آنها را مي گوييم تا با اين حرفها تخك تفرقه در بين مذاهب حقه اهل سنت وجماعت بيندازند ، ولي علماي هشيار ومردم بيدار ما هيچ گاه با اين دسيسه ها خام نشده وبإذن الله نخواهند شد، (ومكروا ومكر الله والله خير الماكرين)

در مورد عربستان بايد بگويم : اگر دعاي رسول الله ص قبول واقع گرديده كه فرمود( اللهم لاتجعل قبري وثناً ويعبد) دور از انتظار نيست كه خدواند اين سرزمين پاك را هيچ وقت به نا اهلان تسليم ننموده ومشركين بر آن تسلط نداشته اند، الحمدلله . اما بالفرض محال ، حالتي را درنظر بگيريد كه خداي ناكرده اگر عربستان در دست برادران شيعه بود چه وضعيتي پيدا مي كرد، در آنصورت حنما عربستان تاكنون سرپوشيده شده بود وهركجا نگاه مي كردي پر از بقعه وقدمگاه وغيره بود ، بازار نذورات و بدعتهاي ديگر كه بجاي خود،  كه از سومنات هندي ها هم بدتر شده بود، الحمدلله كه چنين نشد .

اما نگراني بنده از وضع اهل سنت ايران است كه اين روز ها علماي ما را با زدن اين برچسب مورد آزار و قتل و حبس قرار مي دهند، هرجا نداي توحيد سر داده مي شود وتبليغي صورت مي گيرد تا بدعتها از زندگي مردم زدوده شده وسنت پاك نبي كريم ص جاي آن را بگيرد سريعا با چسباندن مارك وهابيت اين گونه حركتها را ازبين مي برند و بجاي آن شيعه گري وتبليغ تشيع مي نمايند.

با آرزوي هشياري وآگاهي مردم وخنثي شدن دسائس شوم اين منافقين .
“سنی نیوز”صدای اهل سنت ایران

Advertisements

15 پاسخ

 1. دوستان عزيز اين حكومت حرامي از هر كس و هر چيزي كه احساس خطر كند ور چسبهايي را كه آماده دارد ميچسپاند مثلا اگه طرف سياسي باشد ميگن جاسوس اسرائيل بوده اگه بلوچ باشد ميگن با جندالله در ارتباطه اگه يه فرد معمولي باشه ميگن ارازل اوباشه اگه يك عالم و مفسر قران باشه ميگن وهابيه . اين طرفند اين جمهوري حرامي است كه هميشه آماده دارد ثانيا مگه وهابيه ها كي هستند و چيكاره هستد گروهي از كساني كه پايبند به اسلام واقعي و اسلام و ناب و اسلام دست نخورده كه عقيده شان بر اين است كه انچه پيامبر انجام داده انجام دهند و انچه كه انجام نداده ولو كه عمل خوب باشد اگه به دين اضافه شود قبول ندارند و ميگن پيامبر قران و اسلام كامل به امت و صحابي رسانده اند ثالثا اين وهابيهاي عزيز با قبر پرستي. مرده پرستي. و شرك و بدعت مخالف سرسخت هستند ولي اين حكومت حرامي و چون منافع اش از همين است و ملت را فريب داده است و با دروغ حكومت ميكند ميرستد كه كارش لو برود و هر جا كه احساس خطر كند ور چسب اماده دارد دوستان عزيز تمام كساني كه دوستدار اسلام ناب حقيقي و دستنخور هستند وهابي هستند و وهابي چيز بدي نيست هر چند اين حراميها انرا غلو ميكنند

 2. غلام كجل خفه

 3. بايد تو احمق بفهمي كه هر كه تو ايران زندگي ميكنه مومن نيست يكي همين خود جنابعالي كه منافق تشريف داري پس همه سني ها بد نيستند صحبت سر سگ سني هاي مثل تو احمق است

 4. تو ميخواي از كي طرف داري كني اگر تو همين مملكت يكي به خواهرت تجاوز كنه باز هم حاضري او را برادر ديني خطاب كني اگر خيالي نيست پس ديوث و جاكش تشريف داري و اگر دردي داري پس خفه شو و اين اراجيفو سر هم نكن

 5. جناب سيد ميدوني چرا كسي جوابت نميده نه اينكه جواب ندارن براي اينكه هيفه كسي بياد انرزي خودشو براي ادم لجني مثل تو هدر بده

  به اميد اينكه روزي هدايت بشي (احمق جان)

 6. آقا غلام من با شما موافقم
  من خودم شیعه هستم و از آن بخش که می گوید اگه طرف سياسي باشد ميگن جاسوس اسرائيل بوده اگه بلوچ باشد ميگن با جندالله در ارتباطه اگه يه فرد معمولي باشه ميگن ارازل اوباشه اگه يك عالم و مفسر قران باشه ميگن وهابيه کاملا موافقم و
  من به دوستان پیشنهاد میکنم که کلیپ های دکتر ملا زاده را گوش کنن چون من هم اول با این مثله تعصبی بر خورد میکردم ولی وقتی با دکتر از طریق ایمیل بحث کردم به این نتیجه ریسیدم که اهل سنت دین واقعی اسلام محمد و علی (ع) است

 7. من برای این نفوذی های حکومت متاسفم که علارقم فیلترینگ و سایر محدودیتها دست به دسیسه جدید می زنند اگه دقت کنید یک نفر از همین فاسدین حکومت به تمام خبرهای این سایت سرکشی می کند و بسیار مغرضانه جفنگیات حکومتی رو بعنوان کامنت می ذاره.
  یک روز به اسم سیاوش میاد یک روز سید و یک روز …
  بهر حال من براش دعای بهبودی دارم .
  هر چند که کلیه بازدید کنندگان عزیز هم حتماً تا حالا متوجه این حرکات ایضایی شده اند.

 8. اغا سید تف بروت و به روی رهبر معظم شیطانیت اقا مچل
  یا علی گدا

  لعنت خداوند بر هر چی رافضی

  • وابستگي به بيگانگان

   برخي از ساده لوحان وابستگي حركت سبز به بيگانگان را نفي مي كنند و آنها را با خاستگاه داخلي تحليلي مي كنند، حال آنكه آنها از لحاظ جغرافيايي و شهروندي داخلي محسوب مي شوند اما از لحاظ رويكرد و عملكرد كاملاً وابسته به بيگانه اند. ملاحظه شد كه آنها شعارهايي سردادند كه رضايت بيگانگان و دشمنان را به دنبال داشت و دشمنان نيز به همين خاطر رسانه هاي خود را به شكل دربست در اختيار آشوبگران قرار دادند. چنانچه درخصوص وابستگي آشوبگران به دشمنان و اجانب شكي وجود داشته باشد با شعار «نه غزه نه لبنان، جانم فداي ايران» كه توسط رسانه هاي رژيم صهيونيستي توصيه شده بود! و آشوبگران نيز اين شعار را سردادند، اين شك برطرف خواهد شد با ديدن سردادن شعار «الله اكبر» در برخي از شب ها و فراخواني به منظور تجمع و تخريب كه توسط رسانه هاي بيگانه انجام مي شود و در داخل هم بعضي به آن عمل مي كنند، چگونه مي توان دست و نقش دشمن در اين خصوص را ناديده گرفت و وابستگي آشوب طلبان به دشمن را انكار كرد.

   * مثلث وابستگي

   چنانچه در پديده آشوب و اغتشاشات اخير دقت شود، سه وابستگي مشاهده مي گردد: وابستگي اول هماني است كه در بالا به آن اشاره شد يعني وابستگي آشوبگران به دشمنان نظام. وابستگي دوم وابسته شدن رهبران آشوب به دشمنان نظام است. حمايت علني دشمنان نظام از سران آشوب طلب و عدم برائت آنها از اين حمايت ها دليل اصلي اين وابستگي است. ادامه اين وابستگي مي تواند وابستگي موجود را بيشتر كند، عدم واكنش رهبران حركت سبز نسبت به وابستگي آشوبگران به بيگانگان دليل ديگر وابستگي رهبران آنها به دشمن است. موضوع كاملاً روشن است در وابستگي عوامل و عناصر آشوبگر به دشمن شك و ترديدي وجود ندارد.

   يك عنصر وابسته و دلبسته به نظام در چنين شرايطي بايد دست را به سينه عوامل وابسته به دشمن بزند، موسوي، كروبي و خاتمي كجا اين دست را به سينه اين افراد زده اند! اينها كه ادعا مي كنند پيرو خط امام هستند، چرا در برابر جفا و اهانت هايي كه به ميراث بر جاي مانده از امام شد، زحمت اخم كردن هم به خود ندادند. اين آقايان موضع جاودان حضرت امام (ره) را نسبت به فلسطين مي دانند و آنچه را كه آشوبگران در خصوص فلسطين مطرح كردند ديدند، چرا دم بر نياوردند. آيا اين سكوت معناي رضايت ندارد؟ آيا خرسند كردن آشوبگران براي آنها مهمتر از رضايت حضرت امام (ره) است. تغيير جهت دادن شعار مرگ بر آمريكا و تبديل آن به مرگ بر روسيه چه معنايي دارد؟ اين آقايان كدام يك از نشانه هاي خط امامي بودن را حفظ كرده اند؟ فرياد 50 ساله امام (ره) به خاطر دين بود، كدام يك از اقدامات اين آقايان و سربازان آشوبگر آنها رنگ و بوي ديني دارد؟ كار اين آقايان به جايي رسيده است كه به واسطه اعمال و رفتار چند ماه اخيرشان بايد تدين و تعهدشان را اثبات كنند. وابستگي سوم وابستگي متقابل ميان آشوبگران و رهبران آنهاست. آشوبگران وابسته به دشمن بدون علم كردن يك شخصيت شناخته شده نمي توانند خود را مطرح كنند و در بين خود هماهنگي و انسجام ايجاد كنند از اين رو با علم كردن موسوي، كروبي و خاتمي و پنهان شدن در پشت آنها آنچه را كه دشمنان مي خواهند انجام مي دهند و اين سه نفر نيز با سكوت معنادار و برخي اظهارات خود اقدامات ناشايست آنها را تأييد مي كنند. وابستگي اين سه نفر به آشوبگران به سبب فقدان پايگاه اجتماعي است. آنها مي دانند با رفتاري كه در حين و پس از انتخابات از خود نشان دادند اعتماد مردم از آنها سلب شده و مردم به معناي واقعي (نه عده كمي اراذل و اوباش) ديگر آنها را قبول ندارند بنابراين، اين سه نفر فاقد پايگاه اجتماعي شده اند و چون نمي خواهند از ميانه راه بازگردند رابطه خود با آشوبگران را حفظ نموده اند. بررسي فرايند آشوب ها پس از انتخابات تا روز قدس نشان مي دهد كه حركت سبز با ريزش شديد عناصر مواجه شده و اين حركت همچنان ادامه دارد. ادامه اين حركت كار را به جايي خواهد رساند كه از ميان آشوبگران هم حامي براي موسوي، كروبي و خاتمي باقي نماند.

 9. برین همتون بمیرین منافقین

 10. برای این دولت هیچ کاری نداری قاتلان وتروریستها رو دستگیرکنه چون که از قبل اماده کرده داره مثل بمبگذاری زاهدان یا مشهدکه به مجاهدین مادرگشته نسبت دادند وهمه مردم را بایک شو تلویزونی نسبت به انها متنفر ساختند اصل تروریستها وقاتلان رو رژیم در لبنان وفلسطین پرورش میدهد

 11. مگر خميني نگفت مسلمانان جهان چه شيعه و چه سني با هم متحد باشند
  پس چرا خامنه اي —وسكش ميخواد تفرقه ايجاد كنه

 12. بابا اینا سیاستشون تا تروریست ها رو پیدا کنند می خواند یه دسی بزنند.شما ها گول این حرفاشون رو نخورید

 13. سلام دوستان
  وب لاگ إخوان المنصفین از شما عزیزان دعوت به عمل می آورد تا با مطالعه ی مطالب این وب لاگ نظرات و پیشنهادات خود را در مورد معضلات کم فروشی و گران فروشی و ربا خواری برای ما ارسال فرمائید. باتشکر
  إخوان المنصفین http://merrsad.blogfa.com/

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: