پیام زندانی سیاسی علی صارمی پس از ابلاغ حکم اعدام به او


بنام خدا
صبح اميد كه شد معتكف پرده غيب
گو برون آي كه كار شبِ تار  آخرشد
همزمان با اوج گيري قيام حق طلبانه مردم ايران براي نيل به آزادي ونجات ميهن از دست استبدادديكتاتوري , رژيم ميخواهد با دستگيري وحتي اعدام شماري ازمردم بيگناه به ايجاد رعب ووحشت دردل مردم وجوانان مبادرت ورزد ؛ تاشايد بدين وسيله جلوي خشم واعتراض آنها را بگيرد به همين دليل با صدور حكم اعدامي كه همين ديروز به اينجانب ابلاغ گرديد چه بسا كه پروژه قتل عامي ديگر را كليك زده است آن هم درشرايطي كهاينجانب حتي درچارچوب قضا وقانون همين رژيم هم مرتكب هيچ جرمي نشده مگر حضوري ساده براي اداي احترام وفاتحه اي براي زندانيان قتل عام شده درگورستان جمعي خاوران آن هم دردوسال واندي قبل.
پرواضح است كه حكم من هيچ مبناي قانوني نداشته وتنها ميخواهند با اعدام اينجانب مردم وجوانان اين ميهن رامرعوب ساخته و آنها را درپيگيري مطالباتشان به وحشت اندازند لذا دراين ايام حسيني مناسب مي بينم كه يكبارديگر اززبان  سرورم آزادگان فرياد بر آرم كه:
اگر آيين محمد واكنون ميهن ما جز با ريختن خون من وامثال من به سامان نمي رسد پس اي طنابهاي دار مرا دربگيريد
خون من قطعا ازخون نداها وديگر جوانان كه روزانه برسنگفرش هاي خيابان مي ريزد رنگين تر نيست وجز برحقانيت , جسارت وافتخار ما نمي افزايد آن هم درماه محرم وبه دست شقي ترين آدمها.
درانتهاهمه جهانيان وانسان دوستان را متوجه اين موضوع ميكنم كه رژيم قصد دارد كه من وامثال من ويا برخي ازجوانان وزندانيان را به پاي چوبه هاي دار  بكشاند  تاهمانند  ابن زياد بانمايش اجساد آنها همه را مرعوب ومتوحش سازد.
اين را دادستان تهران ,لاريجاني رييس مجلس وبرخي مقامات جنايتكار رژيم براي ارعاب مردم با وقاحت تمام درتلويزيون هم اعلام كرده اند ولي ترديدي نيست كه چنين احكام وتهديدهايي كمترين خللي درآماده بودن من وهموطنانم براي تحقق ايراني آزاد به وجود نمي آورد.
وبه عنوان پدري كه حدود 23 سال ازعمر خود را براي ازادي دراين سرزمين  ورژيم قبل ورژيم كنوني درزندان به سربرده است , به لاريجاني ها وديگر جنايتكاران اعلام ميكنم كه :
گربدين سان زيست بايد پاك ,
من چه ناپاكم اگر ننشانم از ايمان خود چون كوه ,
يادگاري برتر از بي بقاي خاك
والسلام
علي صارمي زنداني سياسي گوهردشت
نهم ديماه 1388

انتشار: فعالین حقوق بشر و دمکراسی در ایران

Advertisements

20 پاسخ

 1. مرگ بر یزید زمان خامنه ای
  درود بر ایران همیشه سبز

 2. این یارو خودش را با امام حسین اشتباه گرفته !!!!!
  اگر تو امام حسین این مکتبی حتما موسوی و کروبی و خاتمی هم پیامبران این مکتب هستند.
  هاشمی هم خاتم الانبیاء است.(اجماعا صلوات !!)

 3. آقا يا خانم nik ايشان خودش را با امام حسين اشتباهي نگرفته. راه ما راه حسين است و مرام ما مرام حسين. شما بمانيد و ولي فقيه تان كه امير المونين زمان است (البته مي دانيد كه يزيد نيز همچون پدرش اميرالمونين انتصابي بود)

 4. جناب رادین اگر شما می گویید مرامتان مرام امام حسین است پس چرا آمریکا و اسرائیل و انگلیس و منافقین و سلطنت طلبان و مارکسیست ها و اونور آبی ها و … از شما حمایت می کنند.
  آیا آمریکا و اسرائیل هم مرامشان مرام امام حسین است ؟
  آیا انگلیس هم مرامش مرام امام حسین است ؟
  می دانید شرارت انگلستان در 2 قرن گذشته در ایران چه بر سر این مملکت و ممالک دیگر آورده است؟
  آیا امامی که موسوی دم از او می زند نگفت آمریکا شیطان بزرگ است؟
  دوستانه عرض می کنم یا واقعا آمریکا و اسرائیل و … امام حسینی شده اند یا شما اشتباهی آنطرف رفته اید.
  امیدوارم که خدا همه ما را به راه راست هدایت کند.

  • جناب nik، حق داری اینطور حرف بزنی شستشوی مغزیت دادن، داری با چشم اربابات می بینی، یه کم دقت کنی و چشم بسته مطیع نباشی میبینی که این خیل مردم نمی تونه از جانب بیگانه هدایت بشه. مردم خودشون از خفقان و بی عدالتی و زور و نیرنگ به تنگ اومدن. حتی اگه میرحسین و کروبی و خاتمی هم نباشن مردم راهشونو بلدن. همونطور که 30 سال قبل نشون دادن که بلدن. الانم مردم می فهمن، سعی کن اینو بفهمی. ضمنا هرکی دم از عاشورا و امام حسین میزنه شما نباید بزنین که توی روز عاشورا،ماه محرم الحرام، تهرانو با ریختن خون بیگناها به کربلا تبدیل کردین. مطمئنم خدا جای حق نشسته و به موقعش جوابتونو میده.» الملک یبقی مع الکفر و لا یبقی مع الظلم»

  • شرارتهای این رژیم هزار برابر انگلیس و امریکا علیه مردم خودشونه کاش همون بیگانگان ما رو بکشن حداقل ابروی اسلام نمی ره امثال تو{nik}اسلامو به لجن کشیده

  • نیک خان واقعا که شستشوی مغزی دادنت در حد بنز ، شایدم لامبورگینی ، آدم حسابی حق چه ربطی به طرفداری کردن این و آن داره ، مردم رو می کشین سنگم بود به صدا در میومد نمیدونم تو دل شما سنگ خاراست یا … ، چند سال تو آمریکا و اسرائیل زندگی کردی اینطور داری حرف می زنی ، تازه یه بار هم بگو ببینم منظورت از آمریکا و اسرائیل حکومتشه یا مردمش ، ولا به خدا که اسرائیلیا شرف دارن به این آخوندا باز اونا مردم خودشون رو نمی کشن و فلسطینی های مظلوم رو می کشن ، شما و دار و دستتن چی ، مردم رو تو خیابون می کشین می گین آمریکایی ها از اونوره دنیا اومدن ندا رو کشتن و بازم رفتن
   مرغ پخته خندش میگره

 5. با سلام و احترام به دوست عزیزم نیک !!!! دوست من در بسیاری موارد با تو موافقم اما آنچه میبینم آنست که آقای احمدی نژاد و دوستان محترمشون بیش از هر دشمن خارجی ّبه ملت وایران ما آسیب زدن و غارت کردن . والسلام علیکم والرحمه اله وبرکاته

 6. خانوم نیک چرا باید با دیکتاتور مبارزه کرد ؟؟؟؟

 7. امام حسین با 72 تن برای احیای اسلام برخاست نه برای حکومت.
  میدانست که کشته خواهد شد اما برخاست تا بهانه ای بر شیعیان نباشد تا از حق خود کوتاه آیند.
  امروز یزیدیان زیادند و آنهایی که نیک میگوید آنور آبی ها هستند، پشتیبان همین یزیدیان هستند و اگر حتی سرسوزنی دلشان برای این ملت میسوخت به جای تحریم های کمر شکن برای ملت جواب دولت خونخوار را میدادند.
  امروز ملت ایران تنهاست، امروز ملت ایران بر سر دوراهی مانده است، امروز ملت ایران را فریب داده به جان هم انداخته اند تا خودشان خودشان را نابود کنند
  مراقب باشید در دام شیاطین زمان نابود نشوید
  بدانید که مثل مردم ایران امام ما مهدی هم تنهاست.

 8. مرگ بر خامنه ای مفسد فی الارض و بحر و جو و ………

 9. نصر من الله و ……
  وای بر این دولت مردم فریب
  مرگ بر خامنه ای
  دیگه خونم به جوش اومده نمی تونم مثل قبل با این بسیجی ها لجن صحبت کردن ، قربون خدا برم که میگه خدا بر دلها و گوشهایشان مهر زده و بر جلوی چشمانشان پرده انداخته ، بله اینها کرند و کورند و گنگند و نمی دانند و نمی فهمند که دیده و دانسته حق را کتمان می کنند
  مرگ بر خامنه ای
  مرگ بر بسیجی (چون بسیجی نیست دوست ابلیسه این بسیج)

 10. برادر عزیز
  شربت شیرین شهادت ات مبارک.

 11. سلام بر همگي چرا اين همه ناراحتيد سي و اندي سال از ما ميكشن به هر بهانه بذار از شما ها هم كشته شه بفهميد مادران كرد و …….چه ميكشند مگه حرف ما هم از روز اول عدالت آزادي برابري و برادري نبود و وقتي خميني خونخوار بزرگ كاك احمد مفتي زاده را با بي رحمي به شهادت رساند ديگر از يزيد زمان چه انتظار؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 12. nikسر تو از زير برف در بيار هيچكي امام حسين(ع)نميشه ولي راهش كه مي تونند ادامه بدن
  نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

 13. آنهایی که روز عاشورا می روید بیرون کف می زنید هلهله می کنید تو خماری خودتون بمونید شما آزادی می خواهید یا اینکه خواهرومادرتونو می ذارید سرخیابون واسه رئیس هاتون مطمئن باشید آنها دنبال هوی و هوسها و اهداف خودشون هستند مثلا می خواهند نجاتتون بدهند یا کیفشو کنند بی غیرت ها خودتون هم خوب می دونید مثل کبک می مونید درود بر رهبر معصوم کشورمون

 14. Zende baad hagh
  Zende baad azadi va ensaan zistan
  be dorosti ke khodavand jaye hagh neshaste ast
  va enshaalah har che zoodtar estebdad va diktatori ra nabood mikonad
  marg bar zoorgoo
  are, khodaa jaye hagh neshaste

 15. مریم بی سواده غربتی خفه شو با همین کلمه ناموس 30 ساله سوارید همه دنیا چون زناشون بی حجابن پس مرداشون بی ناموسن فقط شمائید که ناموس دارید..ریدم تو اون طرز فکرت البته عادیه همه طرفدارایه چرک و شیپیشوئه احمدی نزاد مثله خودشن..بد بخت واسه شما ازادی فقط تو بی حجابی معنی می شه ازادی یه چه دیگست

 16. نیک جون در امریکا نزدیک 300 میلیون نفر زندگی می کنند و شاهد رفتار دولتشان هستند ایا تمام رفتار امریکا غلط است اگر امریکا از هر چیزی حمایت کند تو مخالفش می شوی؟ امریکا از ورزش حمایت می کند تو چی؟ امریکا از نفرات اول کنکور و المپیادی ها حمایت می کند تو چی؟ امریکا از بهترین مقالات علمی و دانشمندان حمایت می کند تو چی؟ در امریکا از زندگی 180 ملیت در یک کشور با حفظ حقوق عامه حمایت می شود در حکومت مورد حمایت تو سران و خواص حکومت یک شبه دشمن میشوند و ملاک یک نفر است رییس مجلسی که ناظر بر این یک نفر است حق اظهار نظر ندارد؟

 17. مرگ بر یزید زمان خامنه ای دشمن درست کن!!!!

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: