مصباح یزدی معترضان را “مفسد فی الارض” خواند


شبکه جنبش راه سبز (جرس): آیت الله مصباح یزدی در سخنرانی تازه اش در جمع فرماندهان سپاه، اعتراضات پس از انتخابات ریاست جمهوری را «افساد فی الارض» توصیف کرد. در حالی که طبق قانون مجازات ایران، جزای کسی که «مفسد فی الارض» شناخته شود اعدام است سخنان تازه مصباح یزدی و تأثیر وی بر دولت و سپاه پاسداران ایران، اهمیت ویژه ای می یابد. .به گزارش وبسایت های خبری، وی دیروز در دیدار جمعی از فرماندهان سپاه پاسداران در قم، حوادث پس از انتخابات را «فتنه» خواند و گفت: «فتنه‌ ها و حوادثی که در ماه‌ های اخیر در کشور اتفاق افتاد در طول تاریخ بی ‌سابقه نیست و آخرین آنها هم نخواهد بود، البته نوع شعارها، حرکات و پوشش ‌ها تفاوت می‌کند که همه آنها تحت عنوان یک فساد یا افساد فی‌الارض مشترک هستند».

مصباح یزدی غرب و آمریکا و یهودیان را عوامل حوادث اخیر معرفی و تاکید کرد: «گروهی که در مغرب زمین رسماً حاکمند یا پشت پرده در حکومت ‌ها نقش آفرینی می ‌کنند، یهودی‌ها هستند و این گروه، فتنه ‌انگیزترین افراد در عالم بشریت اند که تا اسلام را از بین نبرند، دست از سر مسلمان‌ها بر نخواهند داشت».

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی، یهودیان را دشمنان واقعی اسلام توصیف کرد و افزود: قرآن، هزار و چهارصد سال پیش به این نکته اذعان کرده و جنایات آنها در طول تاریخ، بیان این حقیقت است، اما با این حال این مسئله برای یک عده فریب ‌خورده در داخل کشور قابل قبول نیست».

مصباح یزدی یهود را فاسدترین طائفه خواند و با اشاره به اینکه «در هیچ قوم، کشور و منطقه ‌ای چنین طایفه ‌ای وجود ندارد» تأکید کرد: «یهودیان گروهی از مسیحی‌ ها را با خود همدست کرده و مسیحی یهودی درست کرده‌اند و سیاست آمریکا را قبضه نمود‌‌ه‌اند».

عضو مجلس خبرگان دولت های خارجی و معترضان داخلی را مبتلا به «حسادت» خواند و حسد را بارزترین عوامل ایجاد فساد از سوی بشر دانست.

مصباح یزدی، معترضان را «فریب خورده» توصیف کرد و گفت: «این عده می‌گویند به جای «مرگ بر آمریکا» با آنان منافعمان را تقسیم کرده و نفت را بفروشیم و مراکز فساد را مانند قبل از انقلاب داشته باشیم در حالی که افکار این عده ناشی از ضعف در ایمان است و اینها به خاطر دنیا از دین و استقلال خود می‌‌گذرند و با رفت و آمد به کشورهای خارجی آنچنان دلباخته می‌ گردند که حاضرند به خاطر لذت ‌های حرام از حکومت اسلامی چشم بپوشند».
وی با بیان اینکه «این فتنه ‌هایی که رخ می ‌دهد اولی و آخری آنها نیست» گفت: «این فتنه‌ها بوده و اگر دشمنان دری را بسته ببینند از در دیگر خواهند آمد و اگر بخواهیم بدانیم در مقابل این افراد فریب‌خورده چه تدبیری باید بیاندیشیم باید بصیرت را افزایش دهیم و فکر و هدف دشمنان را بشناسیم».

دیدار فرماندهان سپاه کشور با مصباح یزدی، «مفسد فی الارض» خواندن جنبش سبز و تئوریزه کردن اعدام معترضان توسط وی و سناریوی توطئه یهودیان از تازه ترین اقدامات حکومت ایران برای سرکوب منتقدان پس از انتخابات ریاست جمهوری ارزیابی می شود.

Advertisements

7 پاسخ

 1. اولين مفيد خود مصباح يزدي است..

 2. مصباح یزدی شکر خورد با ارباب سگش خامنه ای

 3. مفسد فی الارض کسیست که خون بندگان خدا را فقط بخاطر عقیده و نظرشان میریزد . مقلدانی که از او به این دلیل حکم ریختن خونی را گرفته اند بدانند ریختن خون این شخص (آقای مصباح یزدی ) از هر کس دیگری هلالتر است.زیرا یک قوم را از دست یک جلاد نجات میدهد.

 4. اینها اطرافیان یزید زمانند
  و مثل او به درک خواهند رفت

 5. تمساح یزدی

 6. مصباح یزدی گه خورده!

 7. بنا به گذارش آخوند پرس نیوز بنا به گفته های لعنت الله علم الهدی :

  کسانی که سبز هستند از این پس محارب شناخته خواهند شد:

  در لیست ارائه شده از سازمان اطلاعات کشور تمامی افرادی که سبز هستند شناخته شده اند و با آنها به شدت برخورد خواهد شد:

  لیست ارائه شده از سوی سازمان اطلاعات کشور:

  ۱-حضرت محمد رسول الله و خاندان معصومش.

  ۲-کلیه امامان و پیشوایان صدر اسلام.

  ۳-امام حسین (ع ) و خانواده اش که مظلومانه در دشت کربلا به شهادت رسیدند.

  ۴-امام خمینی (ره)

  ۵-میرحسین موسوی

  ۶-آیت الله خامنه ای

  ۷-زنده یاد آیت الله منتظری – طالقانی – و شهید بهشتی

  ۸- خاندان آیت الله خمینی

  ۹-محمود احمدی نژاد ( با سند و مدرک ثبت شده توسط اطلاعات و مرتبط بودن ایشان با گروهگ منافقین در اردوگاه اشرف عراق – ایشان در سخنانی که در روز جشن پیروزی ایشان بیان شد از این کروهک به گفته اطلاعات منفور حمایت کرده و در حمایت از موسوی و طرفداران محاربش شال سبزی بر دوش انداخته )

  ۱۰-کلیه جنگل های استان گیلان و مازندران و مراتع سر سبز کشور ( به گفته سخنگوی وزارت اطلاعات این جنگل ها که در حمایت از محاربین در آشوب ها سبز تر شده بودند به حکم رئیس قوه قضائیه به سوزاندن و قطع شدن محکوم شدند و نهالهایی هم که از این جنگل ها باقی بماند به ۲۰ سال زندان محکوم خواهند شد.)

  ۱۱-کلیه تابلو های هشدار دهنده راهنمایی و رانندگی که در جاده های کشور نصب شده اند هم محکوم به تعغیر رنگ از سبز به قرمز شده اند.

  ۱۲-جعبه مداد رنگی نیز تحت فشار شدید اطلاعات برای تسلیم کردن مداد سبز قرار گرفته است.

  ۱۳-استادیوم آزادی و کلیه استادیوم های کشور نیز به علت استفاده از چمن سبز رنگ به حمایت از محاربین محکوم شده اند.

  ۱۴-تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان نیز به علت بر تن کردن پیراهن سبز در بازی با صبا به حمایت از محاربین محکوم شده است.

  ۱۵-کلیه پارچه – فرش و موکت فروشانی که محصولات خود را با رنگ سبز به مردم فروخته اند نیز در این لیست قرار گرفته اند.

  ۱۶-در اقدام عجیب تر مجلس شورای اسلامی نیز در این لیست قرار گرفته است( به گفته اطلاعات مجلس که برای دکوراسیون خود از رنگ سبز استفاده کرده است به همکاری با طایفه موسوی و محاربین متهم شده است.

  ۱۷-سپاه پاسداران – نیروی انتظامی و برادران ارتشی نیز که جهت ورزش کردن پرسنل به آنها تیشرت های سبز داده اند نیز محارب شناخته شده اند.

  ۱۸-کلیه خانواده هایی که در مراسم عزاداری سید شهدا پرچم سبز یا حسین به درب های منازل خود نصب کرده اند طبق لیست محارب شناخته شده اند.

  ۱۹-میوه فروشانی که در این ایام موارد ذیل را فروخته اند نیز محارب شناخته میشوند.(فلفل دلمه ای -فلفل سبز – نارنگی-سبزی – و کلیه میوه ها و سبزی ها )

  ۲۰-در اقدام جالب اطلاعات کلیه کلمات و اسم هایی که با حرف (س) شروع شده نیز به محاربین نصبت داده شده است( سعید – سارا – سامره – سمانه – سوسن- سامان- سجاد- سیاوش-کلیه سیدین بزرگوار-مثلا سید رضا – سید علی و … حیواناتی چون : سوسک – سنجاقک-سوسکمار – سگ – و… میوه ها و سبزی ها – سرکه – سمنو – سبزه – سنجد کلا هفت سین و اسمهایی از این قبیل.

  عزیزان با این اوصاف دیگر نباید نگران جنگ هسته ای باشیم .

  به گفته وزارت اطلاعات ۹۰ در صد خاک ایران طبق این محاسبات محارب و طبق قانون کاهش زمان اجرای حکم محارب از ۲۰ روز به ۵ روز که در مجلس تصویب شد این محاربین ظرف ۵ روز آینده نابود خواهند شد.

  آمریکا دیگه نگران هسته شدن ایران نباش ایران داره خودشو نابود میکنه.

  برگرفته از سایت جیر جیرک

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: