گزارش تجمع گروه فشار علیه کروبی در قزوین + عکس


وبلاگ حرفهای درگوشی :
1- پس از اطلاع از حضورکروبی در شب آخر مراسم روضه خوانی امام حسین در منزل قوامی، نیروهای بسیجی که شمارآنها به دویست تن می رسید با کسب خبر ازعامل نفوذی خود در شورای تامین استان و خط دهی چهره های شاخص سپاه استان در فاز دوم خیابان جانبازان اجتماع کردند.این اجتماع که از ساعت 8 شب تا 10:30 شب به طول انجامید همراه با شعارهای توهین آمیزعلیه کروبی و اعلام متابعت و پیروی از رهبری بود.(نکته جالب اینکه بسیجی ها به کروبی توصیه می کردند که با چادرازصحنه بگریزد و چند زن بسیجی که در نهایت معلوم شد از خانواده سپاهیان حاضر در صحنه هستند و تعدادشان به ده تن نیز نمی رسید این شعاررا تکرارمی کردند!)
2-از ساعت 9 شب به بعد به تدریج نزدیک به پانصد تن ازشهروندان عادی که برای تماشا درصحنه حضور پیدا کرده و صرفا شاهد ماجرا بودند و در شعارها بسیجی ها را همراهی نمی کردند نیزوارد خیابان شدند.
3- نیروی انتظامی دراین ماجرا حضورمثبت و فعالی داشت و مانع از حمله بسیجی ها به خانه آقای قوامی شد و سخنگوی پلیس با بسیجی ها سخن گفت وازآنها خواست ازاقدامات خشونت باراجتناب کنند.
4- حضورمسوولان استانداری وفرماندهان ارشد سپاه ازنکات قابل توجه بود و ازهمه جالب تر اینکه تظاهرات و شعارهای توهین آمیز با هدایت این افراد صورت می گرفت تا جایی که طاهرخانی فرمانده سپاه قزوین در موردی به چند بسیجی توصیه می کرد که در صورت ممانعت پلیس شیشه ی خودروی پلیس را بشکنند.
5- به هنگام خروج کروبی که با حمایت دالانی پلیس صورت گرفت خودروی وی مورد اصابت تخم مرغ و تکه آجر قرار گرفت و بسیجی ها مانع از حضور کروبی در حسینیه ای شدند که در کوچه پایینی قرار داشت.
6- کروبی به هنگام خروج چهره ای کاملا آرام داشت و بی هیچ عجله و با طمانیه وارد خودرو شد.
7- پیش از حضورکروبی قرار بود سخنرانی وی در میان هم حزبی هایش باشد که این افراد پیشتر با هماهنگی فرماندهان سپاه و نوشتن مطالبی ازکروبی اعلام برائت کرده بودند(یکی از این افراد با نام چگینی از کاندیداهای آتی شورای شهراست) که این خبردرسایت فارس انعکاس گسترده یافته بود.
8- چند بسیجی با مشاهده همسایگان خانه قوامی که از پنجره نظاره گر صحنه بودند آنها را خطاب قرار می دادند که چرا این آشغال را(منظور میزبان آقای کروبی بود) از این کوچه بیرون نمی اندازید.
8- فرماندهان سپاه حاضر در صحنه عبارت بودند از:
سرهنگ پاسدار وفاپورجانشین فرماندهی سپاه صاحب الامر استان قزوین
سرهنگ پاسدارطاهرخانی فرمانده سپاه ناحیه قزوین
فرمانده اطلاعات سابق سپاه استان
خانجانی، ازفرماندهان سپاه صاحب الامر
سردار پاسدارحمزه قربانی مشاور استاندار قزوین
بابا مسوول روابط عمومی استانداری قزوین
سرهنگ پاسدارمیربها، فرماندار قزوین

از چپ به راست سرهنگ طاهرخانی فرمانده سپاه ناحیه قزوین و بابا مسوول روابط عمومی استانداری

از چپ به راست سردارحمزه قربانی مشاور استاندار قزوین از عوامل اصلی هدایت گروه فشار و محمد جباری از مسوولان حراست دانشگاه بین الملل

فرماندهان سپاه در عکس ها علامتگذاری شده اند از راست به چپ:سردار حمزه قربانی مشاور استاندارقزوین-سرهنگ طاهرخانی فرمانده سپاه ناحیه قزوین- سرهنگ وفاپور جانشین فرمانده سپاه صاحب الامر قزوین

22 پاسخ

 1. آید آنروز که نذرم را ادا کنم

 2. خوب فرض مي كنيم 3 تا سپاهي بقيه از كجا آمدن
  اصلا فرض مي كنيم همه بسيجي اينا مگر اراده و اختيار ندارن كه اومدن اينجا و گر اينا جز اين مردم نيستن!
  اصلا فرض مي كنيم اينا بودجه گرفتن حالا من ميگم شما از كجا بودجه مياريد؟!
  و…

 3. فکر می کنم دیگه تو این روزا کسی از جنبش سبزی ها نباشه که متوجه نشده باشه که همه این کثافت کاریهای رژیم زیر سر سپاه شیطانی این آخوندای کثیفه

 4. مملکت ولی فقیه و انتری نژاد بهتر از این نمیشود صد رحمت به جنگل!

 5. با حضور در این سایت به مهدی کروبی رای بدهید.http://www.whopopular.com/Mehdi-Karroubi

 6. دروووووووود بر شما به افشاگریهایتان ادامه دهید

 7. مرگ بر هرچی لباس شخصی خایه ماله.

  مرگ بر دیکتاتور

  • آقای با ادب ، ادب خوبه ها!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
   اتفاقا عفت کلام هم چیز مناسبیه!!!!!!!!!!!!!!!
   این ها مطابق فطرت انسان هاست.
   شما ببین چقدر روح و وجدانت رو سیاه کردی که به خودت اجازه می دی به کسانی که کروبی رو از دست مردم و از کشته شدن رهاندن ، چنین فحش رکیکی بدهی.
   می دانم که از روی جهالت این ها رو نوشتی ، و الا لعنتت می کردم، زیرا در آن صورت ظلم بزرگی مرتکب شده بودی.

 8. ببخشيد مطمئني 200 نفرن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 9. آقا ببخشيد اگه ممكنه مشخص كن كدومها براي تماشا اومدن . دورشون رو خط بكشيد مردم به اشتباه نيفتن. چون اونا فكر مي كنن زيادن . بزار معلوم شه كه زياد نيستن. اين عكسه دو سه هزارتايي ميزنه

 10. خامنه ای! ای پست تر از يزيد تو برنده شدی، اکنون ديگر يزيد نفر اول نيست که در عاشورا آدم کشت، تو از او بردی. حالا از خودم ناراضی ام که در ۱۷ سالگی با شاه جنگيدم. او وقتی ديد مردم او را نمی خواهند، کشور را گذاشت و رفت. اما تو ايستاده ای تا همه از ايران بروند.

  خامنه ای! ای پست تر از يزيد مقاومت کن. بيشتر آدم بکش. بيشتر تجاوز کن. می خواستی احمدی نژاد را نجات بدهی، خودت از دست رفتی. می خواهی خودت را نجات بدهی، اصل ولايت فقيه را از بين بردی. دست مريزاد. لطفا باز هم مقاومت کن تا ما باز هم بيشتر به دست آوريم.

  خامنه ای! ای پست تر از يزيد غرور و نخوت ترا همه می دانستند، اما حسادتت را کمتر کسی می دانست. تو منتظری را کشتی و خودت بر پيکر شهيد او بر بلندای دستان مردم حسودی کردی.

  خامنه ای! ای پست تر از شمر تو منتظری نيستی که به قدرت نه گفت تا انسان بماند و محبوب مردم شد و رفت. تو خمينی نيستی که شاه را بيرون کرد و برای چند سال محبوب مردم شد و رفت. تو حتی برای نجات خودت در روز تاسوعا با مزدوران خودت به خانه خمينی حمله کردی. تو حتی شاه نيستی که وقتی دانست مردم او را نمی خواهند سلطنت و کشور را گذاشت و رفت تا مردم بدانند روزهای بدتری در انتظار آن هاست. تو فقط يزيدی. چون تنها تو در عاشورا آدم می کشی.

  خامنه ای! ای پست تر از خولی ما تو را به زير می کشيم، با اصل ولايت فقيه ات. ولايت فقيه جامه آلوده ای است که حتی اگر نعوذبالله خدا به تن کند، هستی کن فيکون می شود.

  خامنه ای ما ترا به زير می کشيم از تخت حکومت ات. نه، ما ترا بالا می کشيم از چاه صدامی ات و نور به صورتت می اندازيم اما نه با چراغ قوه ای که در دست يک سرباز آمريکايی است. اين نور از مشعل يک دانشجوست که ترا از عمق چاه ترس ات بيرون کشيده. آن دانشجو اما ترا نمی کشد. او ترا در عاشورای بعدی در بين دسته عزاداران حسينی رها می کند تا مردم با چشمان حيرت زده خود ببينند تنهايی يزيد را.

  خامنه ای! ای يزيد! در هفتم و چهلم شهدای عاشورای امسال ترا از تخت ات به زير می کشيم.

  خامنه ای! ای پست تر از پستی…

  محسن مخملباف
  عاشورای ۱۳۸۸

 11. بابا چرا خبر رو وارونه جلوه می دید.
  چرا نمی گید که اگه یگان ویژه نبود ، کروبی نمی تونست از دست مردم جان سالم به در ببرد؟
  چرا نمی گویید که یگان ویژه برای حمایت و حفاظت از جان کروبی اون رو تا سر بزرگراه اسکورت کردند؟
  دیگه این ها رو که توی سایت کلمه نوشته.
  حالا حقیقت چیه من نمی دونم اما حداقل حداقل این رو می دونم که این هایی که نوشتم ، بوده چون تو سایت کلمه نوشته.
  این سردار هایی هم که نشون دادید، اومده بودند تا مردم رو از کروبی دور کنند و بالاخره پس از کلی تلاش توانستند راهی باز کنند تا کروبی فرار کند از دست مردم.
  خبر این بوده ، اونوقت ببین این سایت که مثلا اسمش حقیقت نیوز هست، حقیقت رو چه جوری وارونه می کنه. به خدا قسم ، خداوند از این تهمت ها به سادگی نمی گذرد.

 12. مرگ بر دیکتاتور

 13. تا خون در رگ ماست ازادی حق ماست

 14. وای بر این مردم زنده کش مرده پرست

 15. این بندگان خدا نباید میامدن ، چون کروبی اصلا ارزششو نداره که این همه آدم معطلش بشن
  راستی منم بیخود اینجا نظر گذاشتم چون کروبی ارزششو نداره و ….. !؟!؟!؟!

 16. نیک جان قدر زر زرگر شناسد قدر گه تو و دارو دستت انسان های با ارزش کروبی رو با ارزش میدونن نه آشغالایی مثل تو.

 17. چقدر حکومت ما قوی هست.
  3 تا پاسدار ظرف 10 دقیقه هزاران نفر را به خیابان می کشن.
  خاک تو سر تو که با این تحلیل های تخمیت می خوای حرف مسخره خودت رو به کرسی بنشونی!

 18. این کروبی دزد مملکت هر بلایی سرش بیاد والله کمشه . سگ پیر اصلا حرف زدن بلد نیست اونوقت میخواست سرنوشت یک مملکت رو به عهده بگیره

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: