عکس :بسیجیها به وعده ساندیس و خرهای بسیجی به وعده علوفه


عکس :بسیجیها به وعده ساندیس و خرهای بسیجی به وعده علوفه

Advertisements

86 پاسخ

 1. مرگ بر بسیجی مزدور خودفروش

  • به این فکر کن که اگر اونا نباشن به کی فحش بدیم .کیارو مسخره کنیم وای اگه همشون بمیرن چه نعمتایی رو از دست می دیم

 2. 22 بهمن هیچ غلطی نمی کنید مرگ بر جنبش سبز

 3. گفتن که روز 22 بهمن تا پاتون به میدون آزادی نرسیده از نماد سبز استفاده نکنین و شعار ندین تا نتونن دور از دور بینها سرکوب کنن . ولی به نظر من این هم راه چاره نیست برای اینکه ممکنه از صبح زود کلی اونجا نیرو پیاده کنن و باز یه خلاقیت دیگه بروز بدن ( همونطور که سیزده آبان این اتفاق افتاد)
  اما دوستان تنها راه باقی مانده یک سکوت فعال و عدم شرکت در هر نوع رای گیری و تظاهرات هست .مردم باید آنچنان سایه ای از سکوت مرگبار رو بر کشور بندازن که خودشون به غلط کردن بیافتن و وحشت کنن .تصور کنید در همه جا مردم این سکوت و گوشه گیری رو داشته باشن . یک قهر به تمام معنا . در ادارات در خیابانها در بازار ….
  یادمون باشه این ضرب المثل رو که گفتند : « اگر می خواهی چیزی رو قوی کنی با اون بجنگ »! مطمئن باشید هر چی بیشتر با اینها سر به سر بگذارین راههای فرار از بحران رو بیشتر و بهتر یاد می گیرن . ولی تصور کنید روزی رو که جنبش سبز با یک سکوت قوی و فعال یک قهر رو بر نظام تحمیل کنه ، اونوقت می خوان چه کار کنن ؟ همه جا خلوت بشه ، هر نوع اعتصاب و مبارزه ی منفی ، مناسب با همون نقطه ای که حضور دارید اینجا کار ساز هست . به خدا اینجوری فقط خودتون رو خسته می کنین و اونا رو مجهز تر و قوی تر . فقط خون یه عده بی گناه روی زمین ریخته می شه و پتانسیلی که در حال حاضر بوجود اومده هرز میره . همه خسته میشن و ده سال دیگه عمر نظام بیمه می شه . عزیزان خوب فکر کنید ، اینا از نیروی شما دارن استفاده می کنن به نفع خودشون ، اینا شیخ هستند ، می دونید یعنی چی؟؟؟؟ یعنی دست شیطان رو از پشت می بندن !!! تا حالا فکر کردین چرا جنبش با این همه تلاشی که کرده نهایت تونسته آب به آسیاب اونا بریزه ؟ که یک نمونه اش رو شما در درست کردن خوراک تبلیغاتی در ارتباط با پاره کردن عکس خمینی و سوت و هلهله در روز عاشورا می بینید !!! اینها جلوی نیروی مخرب شما سد درست کردند و مهارتون می کنن ولی از انرژی اون به نفع خودشون استفاده می کنن ! اینا مهره ی مار شیطون دستشونه ، اینا جادوگرن ،
  تو رو خدا ازشون فاصله بگیرید و محل سگ هم بهشون نزارین اونوقت خواهید دید که چطور مثل یه کابوس ترسناک از خوابتون محو میشن ، مثل یه تیکه ابر تو ی ظهر داغ یک تابستان پراکنده و متلاشی می شن !

  • دوست شجاع من!
   اگه فرض کنم که مزدور نیستی، پس لابد یه جورایی احمقی! منظورت از این مزخرفات چیه؟! مرد مبارزه نیستی، برو بشین یه گوشه خفه شو لطفا».

  • اگه رای هم ندیم، برای اینا که روباه رو هم درس میدن خیلی آسونه که بگن این دفعه پنجاه میلیون رای دادن بعد هم با مونتاژ فیلمها یک عده ساده لوح رو بزارن سر کار!

  • برادر ساندیس خور تز خودتون را برای خودتون بزارید.شما از جنس خود اونا هستید و از فکرحضور مردم سبز در 22بهمن وحشت کردید.مطمئن باشید مردم میان و شعاراشون را هم میدن .این چند سال محلشون نمی ذاشتیم ولی از این بعد محلشون میزاریم تا بدتر از این هفت ماه حالشون و حال جنابعالی ساندیس خور جا بیاد.
   الکی خودتون را سبز جا نزنید کار کثیفیه…

 4. خیلی خوبه ما هر روز سوژه ی خوبی در این وضعیت تلخ پیدا می کنیم و چه قدر هماهنگی هم گونی هم زیستی و هم نوایی بین این چهارپایان بی زبان و کسانی که در کنارشان ایستاده به خوبی قابل رؤیت است. عالیه تبریک می گویم هرچند این زبان بسته ها فهم شعور و درکشان قابل قیاس با افراد دوروبرشان نیست. براوو
  دفعه ی دیگر چه با خودشان می آورند؟؟؟

  • این زبان بسته ها خرند و نمیفهمند پرچم ننگین چه کشوری رویشان است. جالب است آنها که مدعی روشنفکری هستند هم زیر پرچم آمریکا و در حمایت شبکه تلیوزیونی صدای آمریکا مبارزه چیز (ببخشید سبزی) میکنند و مانند همان زبان بسته ها نمیفهمند! البته زبانشان برخلاف آن زبان بسته ها خیلی هم بسته نیست!

 5. یه نیگا به صورت حیوونا بندازین
  از خجالت سراشون پایینه
  این حیوونا هم شرم کردن کنار این جیره خورهای عرب ایستادن

 6. Vaghean ke khodeshoon va in heyvoona hich farghi ba ham nadaran
  !

 7. انشاءالله با همین حمارها محشور شوید

 8. حالا کدومشون خران کدوم آدما. بذار حدس بزنم وای چقدر سخته غیر قابل تشخیص وای چقدر مشکل اهان فهمیدم اونایی که پرچم بستن بسیجیان نه؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!

 9. به هردو گروه باید علوفه بدن.

 10. چقدر بهم میان !!!!

 11. اشتباه میکنید اینها باهم فامیل هستند انکه اولی هست اسمش خامنه ای بعدش محمود بعدش …..

 12. مرگ بر جنبش سبز اموی . 22بهمن جرات دارید غلط زیادی بککنید … شتر درخواب بیند پنبه دانه …

 13. یادتون باشه روز 22 بهمن از دست کسی خوردنی نگیرید چون از طرف حکومت بین مردم میان و به بهانه ی تعارف مسمومتون میکنن اینم یکی دیگه از حقه هاشون
  خبر رسانی کنید

  • اسگلی که چی بشه؟
   مسموم کنن دلیلش ؟
   یه کم به اون مغزت که قد یه جلبک کار نمیکنه فشار بیار بعد حرف بزن

 14. به خدا این چهارپاها خیلی قشنگتر و با فهمو شعورترند از این دوپاهایی که بغلشون وایستادند…

 15. تورو خدا اینا خجالت نمیکشند از این کارهای احمقانشون؟یعنی چه که دست باباشونو گرفتن یه پرچم انداختن روشون اوردن خیابون>خاک بر سرتوون..

 16. مرگ بر دیکتاتور و خامنه ای قاتل
  22 بهمن را سبز می کنیم.

 17. اینا واقعآ حق دارند ما به اینا رو دادیم این ملتی که صداش سی سال در نمیاد به اسم امام زمان دین مذهب خون مردم تو شیشه میکنند ولی 22 بهمن تظاهرات میکنیم اما از چهار شنبه سوری مادر برایشان بگرید

 18. واقعا برای شما متاسفم که چقدر ابله هستید که با این اراجیف میخواهید نظام ولایی را برانداز کنید. زهی خیال باطل

 19. یه مشتی بی شعور فکر می کنند با اینکاراشون دنیا رو به زانو در میارند
  یکی نیست حالی اینا بکنه که اگه اون سر دنیا هم یکی پیدا شد پرچم این کشور را که قسمتی از هویتش هست و نام خدا روش حک شد رو خر ببنده و تو خیابونها نمایش بده به اینا چه حال دست میده

  • هویت تو خامنه ای آشغال و این آخوندا هستن؟!! خوب حق داری چون لابد ننه ت با اینا خوابیده که اینا شدن هویتت! نام خدا که سهله نام هر چیز دیگه ای که شما احمقا به خاطرش آدم می کشین رو زیر پا لگد می کنیم !! این شمایین که 30 ساله با له کردن پرچم امریکا و اسراییل هیچ گهی نتونستین بخورین و هویت ملی یه کشور دیگه رو مثلن خواستین به لجن بکشین! مرگ خوبه واسه همسایه؟ پرچم پرچمه و هر ملتی برای پرچم و کشورش احترام قایله…شما بی وطنای آدم کش حرف از هویت ملی نزنین که خنده م می گیره!

   • می خواستم به رضا جواب بدم اشتباهی این جا پاسخ دادم.معذرت می خوام دوست عزیز.

 20. خر در آمريكا نماد يكي از دو حزب بزرگ است و اصلا مثل ايران چيز بد و خجالت آوري نيست. يعني باور كنيد اگر الان يك آمريكايي اين عكس را ببيند منظور از اين كار را نمي فهمد!

 21. heif az een heivoonay bi azar kenare een jalada hastand.

 22. به خر توهین نکنید. خر دست خودش نبوده که خر شده ولی یک بسیجی با اختیار خودش بسیجی شده.

 23. ina ye mosht mozdoran ke age rejim bargarde parchame jomhori eslamio ro khar mikeshan ye mosht basijie sandis khoran ke to deleshon foshe namoos be rahbar midan

 24. اوج بی فرهنگی جماعت عرب و پرست رو تو این عکس میتونید ببینید.
  جالبه بعد میان راهپیمایی و گل محمدی و از این جور چیزا راه میندازن که بگن به مقدسات ما توهین نکنید!!یکی نیست به این عقب مونده های مزدور بفهمونه که پرچم یک کشور برای مردمش خیلی مقدسه و نباید بهش توهین بشه.
  خدایا اینا چی بودن تو افریدی؟؟؟

 25. این حیوونها هم شرمسار از حقارت این رژیم و توله سگ های این معاویه زمان خامنه ای هستند

 26. باید می نوشتید: بسیجیها به وعده علوفه و خرهای بسیجی به وعده ساندیس

 27. خوشم میاد همین بسیجیها دهنتون رو سرویس کردند البته شماها که عددی نیستید اربابان شما هم از دست اینها عاجز شده اند باید هم بسوزید آب یخ بریزم روی …

  • تا دهن سرویس کردن رو چی بدونی! دهن رو ما سرویس کردیم که مجبور شدین با گلوله و ماشین و باتوم بیفتین به جون مردم! دهن رو ما سرویس کردیم که همه جای دنیا مردم دارن ازمون حمایت می کنن.دهن رو ما سرویس کردیم که بسیجی ها شب تا صبح کابوس می بینن! دهن رو ما سرویس کردیم که با این همه تبلیغ و فان توی تظاهرات حکومتیتون 100 هزار نفر هم نمیان!دهن رو ما سرویس کردیم که اینترنت و موبایل مردم رو می خواین کنترل کنین! دهن رو ما سرویس کردیم که بچه هامونو کشتین مادرا و چدراشون میان وسط و میان تظاهرات.دهن رو ما سرویس کردیم که خودتون با خودتون دعواتون شده و دارین همو می کشین و نور چمی هاتون مثل مرتضوی رو مجبورین قربونی کنین! دهن رو ما سرویس کردیم که مجبور شدین کهریزک رو ببندین و استاد دانشگاه رو ترور کنین و مردم و زیر ماشیناتون له کنین و بعد زیرش بزایین چون فیلمش همه جچا پخش شده و مجبورین بگین مونتاژه! دهن رو ما سرویس کردیم که مجبور شدین واسه این که فیلم ندا گند زده بود به سرتا پاتون 100 تا سناریو بسازین و بعد یکی یکی شو خودتون نفی کنین و آخرشم یه فیلم کمدی پخش کنین درموردش از رسانه هاتون و ملت همه بهتون بخندن!
   دهن رو ما سرویس کردیم که شهید دادیم ولی بازم نترسیدیم و داریم ادامه می دیم….
   حالا تو بگو دهنوتو به اندازه کافی گاییده شده یا 22 بهمن بازم بهت حال بدیم؟!
   این همه به آبو آتیش زدن برای چیه اگه دهن ما سرویس شده؟!ااسلحه گرفتین دستتون دربرابر مشت های ما و تازه ادعاتون هم می شه که دهن سرویس کردین؟ زهی خیال احمقانه!

   وعده ی ما 22 بهمن…

   • یعنی تا اون جایی که جا داره دم شما گرم. خوب جواب این جیره خور ا.ن رو دادید. ما بی شماریم.

  • آب يخ بريز رو كبرم كه مي خوام حسابي آبجيتو بكنم كه حسابي سير بشه.

 28. جالبه به خدا روی همهی خر ها پرچم های کشور ها رو زدن از امرکیا , اسرائل ، انگلیس ، المان همه ی جهان دشمن سلام و ایرانن !!!!

  کمکم وردادرید همه ی کشور ها رو خر کنید بره دیگه فقط شما میفهمید ‍!

 29. نمیشه از این بی فرهنگ ها انظار بیشتری داشت موجب شرمساری ملت بزرگ ما هستند حالا باید ببینند خش و خاشاک چه کسانی هستند.

 30. در این عکس به وضوح معلومه که بسیجی ها به همسران بسیجی خود عشق میورزند

 31. با درود،
  بسیجیان با اون ریشه های و لباسهای مسخره بهتر بود خودشان روی خر سوار بشن نه پرچم یک ملت را به مسخره بگیرند.
  پرچم یک ملت تنها متعلق به رژیمش نیست بلکه به کل جامعه بر می گردد.

 32. خدایا من نمیدونم آخه مگه ما خودمون عقل نداریم که امثال گنجیها و کدیورها باید از اون طرف آب بشینند و برا مملکت ما تصمیم بگیرند.آی جوونا همین مردم که شما دارید به عنوان الاغ یادشون میکنید اغلبشون برادر همون شهدایی هستند که جوونیشون را برا امثال ما دادند.تو رو به خدا بیدار بشید از این خواب غفلت.یا صاحب الزمان ادرکنی

  • شما لطفا دهن کثیفتو ببند و درباره ی شهدا و امام زمان حرف اضافه نزن. تا 22 بهمن ببینین تو مملکت چه خبره.
   ما بی شماریم.

 33. خامنه ای مادرجنده باتوله سگهای بسجی

 34. بسیجی ها دارن پدرومادر خامنه ای رو میبرن بیت رهبری

 35. badbakhta beran bebinan ke in keshvaraey parchamesho maskhare mikonan be koja residan,va ina che ghadre az nazare fekri va elmi agabmondeand, vay bar ma ke ina bar ma hokomat mikonan

 36. من نمی‌دانستم که مقام عظمای ولایت (خریت) شخصاً در راهپیمائی‌ها شرکت میکنند، البته معظم له‌ این قدر داهیانه عمل میکنند که برای ناشناس ماندن پرچم آمریکا‌ بر تن‌ میکنند.

 37. در 22 بهمن هم همان تو دهني را خوايد خورد كه در 9 دي خورديد .

  • هاها!!روتو برم بشر! اونایی که 9 دی خوردن شما بودین اون ساندیس و ساندویچ!! گه هم شما خوردین که با این همه تبلیغ و ساندیس و ساندویچ و جنده که از تو جنده خونه های حفاظت شده تون و از بین خواهر مادراتون برداشتین آوردین بازم 1 میلیون نشدین!! عکسها و فیلمها هم همش مونتاژه لابد که کلن 100 هزار نفرم نبودین نه؟!! مثل همون ماشین نیروی انتظالمی که آدم می کشت و بعد گفتین مونتاژه!! اونم از 3 زاویه!
   ببین، خر خودتی!! دیگه حتا یه بچه 5 ساله رو هم با این حرفا نمی تونی خر کنی! برو به جای ولگردی توی وب ببین مادر خواهرت لای لنگ کدوم بسیجی هستن الان!

  • همون چیزهایی (…) که شما می خورید براتون کافیه. دیگه فضولی بقیه ی امور به شما نیومده. شما برین به خاطر یه گونی سیب زمینی به ا.ن رای بدین، و به خاطر یه ساندیس خودتونو برای … پاره کنید.

 38. پيوندتان مبارك

  (عكسها مربوط به ازدواج يابويي مي باشد )

 39. شعور و پرنسیب هم خوب چیزیه . واقعا آدم از این همه وقاحت حالش بهم میخوره . بیش تر از هر چیزی به شعور آدم بر میخوره که تو رو به خدا چطور خوشون و مردم و ملت و کشور رو مسخره خاص و عام توی جهان کردند . واقعا از لحاظ عقلی هیچ فرقی بین اون الاغ ها و این بسیجی ها نیست . باز الاغ یه نفعی برای بشر و انسانیت داره این حیوون های بسیجی جز بع بع کردن پشت رهبر و تجاوز کردن به زنا و مردا و ترور هیچ کار دیگه ای بلد نیستد . واقعا عقل هم خوب چیزیه .شرمتون باد که این کشور رو به این روز کشاندید . کشوری که میتونست سرور این منطقه باشد . حالا جرات نداره توی کشور خودش مدال به اسم خلیج فارس بزنه. تف به اون روتون ، تحقیر شدیم , بدبخت شدیم و به روز سیاه افتادیم بدست همین جماعتی که از لحاظ عقلی هیچ فرقی با همون الاغ هایی که به دنبالشون میکشند ندارند . خجالت بکشید و بدونید یه روز انتقاممون رو به خاطر جنایت ها و کثافت کاریها وحقارت ها و عقب موندگی ها از تون میگیریم . از اون روز بترسید . روزی میرسه که خودتون رو سوار همین الاع ها میکنند و دور شهر میچرخونند و به مردم میگند که چکار کردید و چه به روز این مردم و کشور آوردید . تف به ذاتتون که گوساله بدنیا آمده اید و گاو از دنیا خواهید رفت و فقط بدبختی رو برای مردم به ارمغان آوردید .
  بیست و دوم بهمن نقطه عطف این جنبش خواهد بود . این رو فراموش نکنید . اون احمقی که میگفت سکوت کنیم بهتره باید بگم دقیقا اون روز روز مرگ همه ماست . وقتی هستیم هر بلایی که دلشون میخواد سرمون درمیارن وقتی ساکت شیم که دیگه واویلا . بدونید و آگاه باشید تمام کارها و اعتراضاتی که در این مدت انجام شده یک طرف جمعیتی که روز بیست و دوم بهمن جمع میشه یک طرف دیگه . این روز مهمترین روز این جنبش خواهد بود . اگر سه ملیون آدم رو بتونیم در نهایت سکوت و آرامش و فقط با نماد های سبز به اونجا بیاریم روزی خواهد بود که بعد از او همه چیز تغییر خواهد کرد . فقط یک جمعیت میلیونی میخواهیم . این ممکن نیست مگه ترسمون رو برازیم کنار و بدونیم که ترس همون چیزیه که دیکتاتور میخواد .شکی به این نداشته باشید . . در ضمن ادبیات بکار رفته در نزد کسی که به اسم سبز کامنت گذاشته دقیقا ادبیاتی است که دولت میخواد بین مردم جا بندازه . شاید حتی یکی از همون ها باشه و داره به این شکل فعالیت میکنه . باید مواظب باشیم . از وزارت اطلاعات خبر رسیده یه عده رو برای همین جور کارها استخدام کردند . این که به زبان سبز جنبش سبز رو عقیم کنند . به امید پیروزی .

 40. آن حیوانها از این بی شرفها بسی بهتر هستند چرا که این چهارپایان برای آدم مفید هستند و بی مزد به آدم خدمت می کنند ولی این وحشیهای مزدور چی؟ جز خیانت و جنایت …

 41. هر کی دست زنو بچه خودشو گرفته اومدن راهپیمایی خوشبخت بشن به هم میان

 42. liaghateshon dar hamin hade dige bichareha

 43. chera parchame amrica ro poshte kharha Nagzashtand

 44. این خرای زبون بسته پرچم آمریکا و … رو رو خودشون دیدن سرشون رو پایین انداختن تازه اینا مجبورند و اختیاری ندارن وای به حاله اونایی که می رن زیر این پرچم ها و اندازه این خرها هم نمی فهمن. (اولئک کالانعام بل هم اضل)
  ای کاش هاشمی و خاتمی و موسوس و کروبی هم که زیر این پرچم ها رفتن سرشون رو پایین می انداختند…

  • راستش رو بگو ، تو ديگه از كجاي ا.ن افتادي بيرون ؟

  • راست بگو چه قدر بهت می دن این اراجیف رو بنویسی؟ فکر می کنید اکثریت مردم هم مثل خود شماها بی شعور و نفهمن؟؟؟ شماهایین که وطن فروشید و جونتون برای یه عده عرب احمق در میره.
   زنده باد رییس جمهور موسوی.

 45. 22بهمن روز فرياد من روز شکست اهريمن

  ما سبزيم

  ما بيشماريم

 46. عاشورا هم میگفتید هیچ غلطی نمیتونیم بکنیم ولی دیدید چه خواهر و مادری از گوسفندهای ساندیس خور گائییدیم !!!

 47. منظور از این عکس این میتونه باشه که به تمام دنیا بگن..
  ما مردمی را که شعورشان به اندازه الاغ است به هر ترتیبی است با تمام دنیا دشمن میکنیم و از صلح و دوستی ملل در جهان بیزار.
  امیدوارم خداوند خود سزای این توهین ها را به این حرامزادگان بی شعور بدهد. آمین

 48. دوستان سبز! وقت و انرژیتون رو برای این چند تا دونه بسیجی نذارین. بذارین با دوستاشون که تو عکس باهمن تنها باشن. به 22 بهمن فکر کنین. سال 57 هم همین مردم بودن که حکومت شاه رو به زیر کشیدن کی میگه مردم نمی تونن کاری بکنن. اینا مثل سگ ترسیدن. مردم صاحب مملکتن. به امید پیروزی. 22 بهمن را سبز خواهیم کرد. 22 بهمن وعده سبز ما در میدان آزادی.

 49. خجالت بکشید!
  این دیگه چه خبر به درد نخوریه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  شوخی شوخی ، با بسیجی هم شوخی؟؟؟؟؟؟؟
  شما ها آدمید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  کجا ی دنیا دیدید که به نیرو های مردمیشان اینقدر توهین کنند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  واقعا که…
  خجالت داره…

  • از کی تا حالا یه عده قاتل عربده کش چماق به دست شدن نیروی مردمی؟؟؟؟
   تنها جنبه ی مردمی بودنشون اینه که هر سال چند صد میلیارد تومن از بیت المال و حق مردم خرج اینا می شه تا روز به روز هار تر بشن.
   راستی ما اصلا با این آدم کشایی که الکی اسم بسیجی روی خودشون گذاشتن شوخی نداریم. یعنی آدم حسابشون نمی کنیم که بخوایم شوخی هم داشته باشیم!

 50. از دوستان سبز خواهش می کنم که یادشان باشد » ادب مرد به از دولت اوست». ما نباید مانند بسیجی ها از ادبیات زننده استفاده کنیم. ما می خواهیم سبز را زندگی کنیم

 51. khamnei rahber ast/////olaghe peghmbar ast

 52. حرف از ادب نزن عاشورا دیدم چطور اون حزبه منافقتون گند زد.
  لعنت خدا بر منافقین مرگ بر انگلیس و دست نشوندهاش موسوی کروبی

 53. مرگ بر اصله ولایته فقیه.از امروز منم سبز میشم.امیدوارم که بتونم جبرانه تمامه اشتباهاتمو بکنم.من یکی از کسایی بودم که شستشوی مغزیش داده بودن.عکسه دیکتاتورو که میدیدم زار زار گریه میکردم اشک تو چشمام جمع میشد.اما حالا فقط باد تو دلم جمع میشه.به ناموسه حضرت زهرا 22 بهمن تلافی تمامه سهل انگارامو میکنم و شعاره اول رو من میگم…مرگ بر اصله ولایت فقیه.

 54. تمام روش های خشونت آميزه اين جماعت شکست خورده.حالا رو آوردن به روش های خشونت پرهيز.اينم يک اعتراض مدنی به سبک بسيجيه.زياد گير ندين از بچگی تو چنين محيط هايي بزرگ شدن.

 55. مابايد به كشورهاوپرچم اونااحترام بگذاريم
  اگه باپرچم مااين كاروبكنند چي؟

 56. طرفداران سبز بهتره که عقده هاشون رو همین جا خالی کنن.اگه جرات دارین 22بهمن بیان خیابون تا خفتتون رو ببینید.

 57. هههه اگه این خرای 2 دست پا نبود خرهای 4 پا ببین قیمتشون از میلیون میگذشت

 58. یاد بگیریم حتی به دشمن خود هم توهین نکنیم، هرچه که با اون مخالف بودیم را که نباید به باد اهانت بگیریم.
  بیایید از همین سایت ها دموکراسی را تمرین کنیم

 59. ای بابا
  چقدر با ادب حرف میزنید از شما بعیده
  می تونید همین حرف ها رو با آرامش و ادب هم بگید و البته همراه با احترام به عقاید دیگران

 60. خفه سو بابا حق بین گند زدن تو . ننهی تو پفیوز اخه تو عاشورا بودی بیرو ن ببینی چه بر سر مردم اوردن دیوثثثثثثثث

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: